מתכננים שיפוץ בבית או במשרד?

אודות החברה

חברת "בר בנייה – חברה לבנייה בע"מ" מתמחה בעבודות גמר בנייה ושיפוץ. עבודות אלו מתבצעות במקצועיות רבה במגוון נכסים: החל מבתים פרטיים, מבני ציבור ומוסדות, מגדלי משרדים, מסעדות, מרכזים מסחריים, בתי מלון ומבני ציבור ונופש. מענה מקיף, יסודי ואיכותי זה ניתן תוך מעטפת שלמה של בנייה, בליווי אדריכל ומהנדס ופיקוח לפרויקטים השונים שלה.  

ניתן לפנות אל חברת "בר בנייה – חברה לבנייה בע"מ" לצורך קבלת מענה בתחומים הבאים:

 • בניית וילות
 • עבודות שלד
 • בניית פרגולות, דקים וגגות רעפים
 • בניית בריכות שחייה
 • עבודות אבן
 • עבודות חשמל ואינסטלציה
 • עבודות גב, תקרות אקוסטיות ועבודות מיוחדות
 • ריצוף וחיפוי
 • עבודות מסגרות ואלומיניום
 • התקנת מערכות הסקה ודודי שמש

עבודות אלו מתבצעות במומחיות רבה, ומתבססות על הכשרה מקיפה וניסיון רב של עובדי החברה. מעבר לכך, עובדי החברה שמים דגש על שירות אמין, גמיש ואיכותי – תוך יצירת קשר אישי ארוך טווח עם הלקוח. למעשה, עקרונות היסוד המנחים את החברה הם: עמידה בלוחות הזמנים, ביצוע עבודה יסודית בסטנדרט איכות גבוה, מתן יחס אישי לכל לקוח תוך התחשבות בצרכיו, ליווי צמוד ומקצועי – עם התאמה מלאה לדרישות הלקוח ולתקנות השונים, כמו גם התחייבות למתן ביטוח עבודות קבלניות לכל פרויקט. 

כמו כן, חברת "בר בנייה – חברה לבנייה בע"מ" מנוהלת על ידי גלעד אלפסי, כאשר לצידו עובדים מומחים בתחום עיסוקם, הנאמנים לעבודתם ובעלי ניסיון וידע רב בענף הבניה והשיפוצים.

לאורך שנות פעילותה, חברת "בר בנייה – חברה לבנייה בע"מ" שיתפה פעולה עם מגוון ארגונים וחברות גדולות בישראל, כדוגמת: מקדונלדס, רמי לוי, רשת חנויות אהבה, מוצרי ים המלח, רשת מלונות פתאל, וופל בר ומגדלי חג'אג'. 

חברות בנייה במרכז

יש לא מעט חברות בנייה במרכז, אבל, מי שמחפש דירה בסטנדרטים גבוהים, אשר תענה על מלוא הדרישות והצרכים, חייב להקפיד ולבחור בתבונה את החברה המתאימה. כך שאם אתם מעוניינים בשירותים כגון: בניית וילות, עבודות שלד או בניית פרגולות, דקים וגגות רעפים ומבקשים ליהנות משירותים בסטנדרטים הגבוהים האפשריים – חברת בר בנייה תהווה את הבחירה הנכונה ביותר למטרה.

חברות בנייה במרכז – כל חברה והשירותים שלה

בהליך בחירת חברת בנייה במרכז, יש לשים דגש על העובדה שכל חברה שכזאת תציע שירותים שונים במקצת מאלו של האחרת. כחלק מכך, בשלבים הראשונים חשוב להבין את מלוא הדרישות מהשירותים של אותה החברה. כאשר לאחר אותה ההבנה ניתן לבחור בחברה אשר מציעה באופן פרטני את השירותים הרלוונטיים. כמובן שהדרישות מאותה חברת בנייה לא יסתיימו רק בסוג השירותים ולכן, יש לשים דגש גם על פרמטרים נוספים כגון:

 • מיהו צוות העובדים/ אנשי המקצוע עמה החברה עובדת ומה הניסיון שלהם בתחום התמחותם.
 • מהם המחירים אותם החברה גובה עבור העבודה – חשוב לבקש הצעת מחיר מסודרת ומפורטת.
 • האם החברה מתחייבת על עמידה בלוחות זמנים מסוימים ומהם.
 • באלו סוג של חומרי גלם החברה עושה שימוש – חשוב לוודא שמדובר בחומרים איכותיים.
 • האם צוות החברה אוחז בהכשרות מתאימות אשר יאפשרו לו לבצע את העבודה בסטנדרטים גבוהים ותוך שמירה על בטיחות מקסימאלית.

למעשה, כל הפרמטרים הללו יבטיחו את הבחירה הטובה ביותר באותה חברת בנייה במרכז ולכן, לא מומלץ להקל ראש באף אחד מהם.

חברות בנייה במרכז להיות שלמים עם הבחירה

אם אתם מעוניינים להתחיל הליך בניית וילה או בית פרטי, אם אתם רוצים לבנות פרגולה איכותית או לשפץ דירה, מוזמנים ליצור קשר עם חברת בר בנייה. חברה זו הינה חברת בניה מקצועית ומנוסה, אשר שמה את הדרישות והצרכים של הלקוחות במקום הראשון ומקפידה להוציא אותם אל הפועל הודות לצוות מנוסה של אנשי מקצוע, הודות להקפדה על עבודה עם חומרי גלם משובחים, הודות לשירות אישי ואדיב והודות היכולת של החברה לשמור על בטיחות מקסימאלית לאורך כל הליך העבודה. 

 

היתרונות שלנו

אחריות לכל החיים

מחירים הוגנים ללקוח

איכות גבוהה

מתכננים שיפוץ בבית או במשרד?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

קבלן שיפוצים רשום

אחד הפרמטרים אשר יכולים להעיד על רמת המקצועיות והאמינות של קבלן שיפוצים מסוים נוגעת לשאלה אם הוא קבלן שיפוצים רשום. קבלן שיפוצים זה הינו קבלן אשר עבר את ההסמכה הייעודית הנדרשת לצורך מתן השירותים  מה שאומר שהוא בוגר של מסגרת לימודים ייעודית ובעל ניסיון מינימאלי של 5 שנים, שהם התנאים לרישום בפנקס הקבלנים. אם גם אתם מעוניינים בשירותיו של קבלן רשום, תשמחו לגלות שחברת בר בנייה מהווה את הכתובת הנכונה.

קבלן שיפוצים רשום – חשיבות הרישום

אחד הפרמטרים אשר יכולים להעיד על רמת המקצועיות והאמינות של קבלן שיפוצים מסוים נוגעת לשאלה אם הוא קבלן שיפוצים רשום. קבלן שיפוצים זה הינו קבלן אשר עבר את ההסמכה הייעודית הנדרשת לצורך מתן השירותים  מה שאומר שהוא בוגר של מסגרת לימודים ייעודית ובעל ניסיון מינימאלי של 5 שנים, שהם התנאים לרישום בפנקס הקבלנים. אם גם אתם מעוניינים בשירותיו של קבלן רשום, תשמחו לגלות שחברת בר בנייה מהווה את הכתובת הנכונה.

מחפשים קבלן שיפוצים רשום ומומלץ?

אם אתם נמצאים בחיפושים אחרי קבלן שיפוצים שהוא גם רשום בפנקס הקבלנים וגם מומלץ ובעל ניסיון רב בתחום, מוזמנים ליצור קשר עם חברת בר בנייה. חברת זו מציעה שירותי שיפוץ מקיפים, היא מקפידה לעבוד עם אנשי מקצוע מהמובילים בתחומם, לעמוד בלוחות הזמנים ולבצע כל עבודה תוך דגש על שקיפות מלאה ללקוחות. מכיוון שבהליך שיפוצים בחירה מושכלת בקבלן שיפוצים יכולה להסב הרבה שקט נפשי, אין כל ספק כי חברת בר בנייה תהווה עבורכם את הבחירה הנכונה ביותר עבור המטרה.

 

שיווק אינטרנטי לעסקים שיווק אינטרנטי לעסקים