מתכננים שיפוץ בבית או במשרד?

עבודות גמר ושיפוץ משרדים

שירות בנייה – תכנון וביצוע מקיף 360 לעבודות גמר במשרדים.

ביצוע עבודות גמרים במגדלי משרדים דורש בירוקרטיה ותהליכים שלא תמיד ללקוחות יש את הידע והזמן לעשות זאת, אנו מעבר לעבודות הגמר מספקים שירות מלא של תכנון אדריכלי, תכנון ואישור של יועצים – בטיחות, חשמל, מיזוג אוויר, כיבוי אש,  טפסי איכלוס וכו' על מנת שלקוחותינו יוכלו להיכנס תוך זמן לקצר למשרד שלהם.

הידע והניסיון והקשרים שצברנו עם השנים זה כח מכריע על מנת לחסוך ללקוחותינו הוצאות מיותרות וזמן.

אנו מכירים את כל הפרוצדורות ואת התהליכים על מנת לקדם את עבודות הגמר בזמן הקצר ביותר ובאיכות הגבוהה ביותר.

 

עבודות גמר שיפוץ משרדים עבודות גמר שיפוץ משרדים עבודות גמר שיפוץ משרדים עבודות גמר שיפוץ משרדים עבודות גמר שיפוץ משרדים עבודות גמר שיפוץ משרדים עבודות גמר שיפוץ משרדים עבודות גמר שיפוץ משרדים עבודות גמר שיפוץ משרדים עבודות גמר שיפוץ משרדים עבודות גמר ושיפוץ משרדים עבודות גמר ושיפוץ משרדיםעבודות גמר ושיפוץ משרדים

רגע לפני שתצאו לדרך ותבחרו קבלן שיפוצים או חברות בנייה במרכז שיבצעו שיפוץ משרדים 

עליכם לדעת לפני מה החזון של המשרד שלכם?

מה הצרכים שלכם? כמה עובדים? איך תרצו לחלק את אזור המשרד וכן הלאה.

עליכם לקחת את החזון הזה ולפנות לאדריכל בכיר ומקצועי שיתרגם לכם את החזון  לתוכנית עבודה פרקטית. אותה תוכנית אדריכלית תגיע למבצע העבודה ולצוות המקצועי.  

בנוסף אם אתם צריכים לבצע עבודה בתחום שיפוץ  משרדים מאחר שזה לא מקום פרטי אלה מקום ציבורי יש תנאי בטיחות וקריטריונים ברורים – מה שמעט גורם להתהליך להיות מורכב יותר ולגרום לכם לחפש עוד בעלי מקצוע או בשפה המקצועית – יועצים. 

איזה יועצים אתם שואלים את עצמכם, יועץ בטיחות, יועץ מיזוג אוויר, יועץ חשמל, יועץ כיבוי אש וכן הלאה כל יועץ יעביר לכם תוכנית אדריכלית ממוקדמת לגבי אותו תחום שהוא מתעסק. 

הלכה למעשה איך החשמל או מיזוג האוויר צריך להיות מבוצע במשרד שלכם בהתאם להנחיות הבטיחות וכללי המשחק בתחום המשרדים. 

לאחר שעשיתם את כל זה – ויש לכם תוכנית אדריכלית ואת כל תוכניות היועצים עליכם לגשת עם זה להנהלת הבניין על מנת לקבל אישור סופי שתוכלו להתחיל לעבוד במשרד שלכם.

אה רגע, עוד פרט חשוב ועיקרי עליכם לסגור עם קבלן עבודות שיפוץ משרדים או חברות בנייה במרכז שיבצעו את העבודה 

בקיצור זה עסק מורכב ומייגע שכולל בתוכו צוות גדול.

שאלת השאלות חדש או יד שנייה? האמת ששאלה זו מלווה אותנו בכמעט כל תחום כלכלי בחיים.

לכל שאלה יש תשובה.

לגבי ענף המשרדים קודם כל צריך לצין שמרבית המשרדים במגדלים חדשים מגיעים במצב מעטפת ועל הלקוח לבצע שיפוץ משרדים כך או כך. מעטים מגדלי משרדים החדשים שמצעים את השטח משופץ ומוגמר ואז מוצאים את זה למכירה לכל שמי שמעוניין. 

יוצא מזה שאין כל כך אפשרות לפסוח באלגנטיות של שיפוץ המשרד.

אבל לצורך ההשוואה משווים משרד זהה בגודלו ובאותו אזור אחד חדש ואחד שצריך לעבור שיפוץ. 

נשווה את העלות תחילה – משרד חדש מהניילון יעלה בוודאי יותר יקר ממשרד יד שנייה.

אבל לצד זה הלקוח מקבל אותו ויזואלית וחיצוניות במצב מעולה וגם תשתיות חדשות ובדוקות.

אבל אם הלקוח יירצה לשפץ את הישן ולהביא אותו בדיוק לנקודה שהמשרד נהיה כמו חדש. 

הרי שיפוץ אומנם זו מילה שנשמעת פחות מלהיבה ממשו חדש, אבל צריך לזכור ששיפוץ אומר ברובו החלפה לחדש לדוגמא – אם הלקוח ירצה להחליף קרמיקה היא תהיה חדשה אם הלקוח ירצה להחליף מטבח, המטבח יהפוך לחדש ממש כמו במשרד שנמצא ליד שעכשיו אפשר לקנות או מהקבלן. 

במצבים כאלה אנו ממליצים לשפץ. גם כי לרוב העלות של שיפוץ משרד מאשר קניית משרד חדש תהיה זולה משמעותית ובנוסף יש לך את האפשרות לעצב ולסדר את המשרד בשיפוץ משרדים בדיוק ע"פ הצרכים שלך מה שלא קורה ברגע שקונים חדש – איך אומרים זו הכלה תסתדר. 

בר בנייה חברה לבנייה בע"מ בעלת ניסיון רב בשיפוץ משרדים ועבודות גמר – זו ההתמחות שלנו בשנים האחרונות מאז שענף המשרדים תפס תאוצה חזקה מאוד, אנו לפני שנים קראנו את המפה והתמקצענו בענף מאוד, דבר שממקם את החברה במקום גבוהה בענף.

אצלנו אין חתול בשק – מעבר לזה שהחברה היא קבלן רשום, תוכלו להגיע בעצמכם ולהתרשם ממאות פרויקטים שלנו ברחבי הארץ וגם לקבל טלפונים של לקוחות עבר שלנו שימליצו ויספרו עלינו ועל איך התבצעה העבודה.

 

היתרונות שלנו

אחריות לכל החיים

מחירים הוגנים ללקוח

איכות גבוהה

מתכננים שיפוץ בבית או במשרד?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

פרויקטים נוספים

שיווק אינטרנטי לעסקים שיווק אינטרנטי לעסקים