מתכננים לבנות משרד או לבנות עסק?

  אודות החברה

  חברת "בר בנייה – חברה לבנייה בע"מ" מתמחה בשירותי בנייה ועבודות גמר.

  מבצעת פרויקטים בפריסה ארצית, חברתנו הינה מהמובילות בארץ בתחומה, קיימת למעלה מ-20 שנה, והוקמה על ידי גלעד אלפסי. לפני שהקים את החברה, גלעד עבד אצל אביו – שלימד אותו את סודות המקצוע. אביו הוא קבלן בניה בקנה מידה ארצי, שלאורך שנות עבודתו בנה בניינים ועשרות אלפי יחידות דיור, וילות, קניונים ומרכזים מסחריים בכל רחבי הארץ.

  לאורך שנות פעילותה, חברת "בר בנייה – חברה לבנייה בע"מ" שיתפה פעולה עם מגוון ארגונים וחברות גדולות בישראל, כדוגמת: מקדונלדס, רמי לוי, רשת חנויות אהבה, רשת מלונות פתאל, רשת מלונות קראון פלאז'ה, ים המלח, וופל בר ועוד.

  בעשור האחרון חברתנו מתמחה בבניית משרדים, לחברות הייטק בנייה שמתפרסת על מספר קומות שלמות ועד למשרדי בוטיק קטנים מרמת מעטפת ועד לקבלת מפתח למשרד היוקרתי עליו לקוחותינו חלמו וחיכו.

  בזמן קצר וברמת גימור שלא פוגשים בכל יום,

  שלמות היא לא מילה גסה אצלנו.

  תוך שילוב של תכנון אדריכלי והנדסי בר בנייה מלווה אותך כל הדרך עד לקבלת המפתח הנכסף לנכס שלך באדיבות ובמקצועיות.

  עבודות אלו מתבצעות במומחיות רבה, ומתבססות על הכשרה מקיפה וניסיון רב של עובדי החברה. מעבר לכך, עובדי החברה שמים דגש על שירות אמין, גמיש ואיכותי – תוך יצירת קשר אישי ארוך טווח עם הלקוח. למעשה, עקרונות היסוד המנחים את החברה הם: עמידה בלוחות הזמנים, ביצוע עבודה יסודית בסטנדרט איכות גבוה, מתן יחס אישי לכל לקוח תוך התחשבות בצרכיו, ליווי צמוד ומקצועי – עם התאמה מלאה לדרישות הלקוח ולתקנות השונים, כמו גם התחייבות למתן ביטוח עבודות קבלניות לכל פרויקט.

  כמו כן, חברת "בר בנייה – חברה לבנייה בע"מ" מנוהלת על ידי גלעד אלפסי ובר בנו, כאשר לצידם עובדים מומחים בתחום עיסוקם, הנאמנים לעבודתם ובעלי ניסיון וידע רב בענף הבניה והשיפוצים.

  חברות בנייה במרכז

  יש לא מעט חברות בנייה במרכז, אבל, מי שמחפש דירה בסטנדרטים גבוהים, אשר תענה על מלוא הדרישות והצרכים, חייב להקפיד ולבחור בתבונה את החברה המתאימה. כך שאם אתם מעוניינים בשירותים כגון: בניית וילות, עבודות שלד או בניית פרגולות, דקים וגגות רעפים ומבקשים ליהנות משירותים בסטנדרטים הגבוהים האפשריים – חברת בר בנייה תהווה את הבחירה הנכונה ביותר למטרה.

  חברות בנייה במרכז – כל חברה והשירותים שלה

  בהליך בחירת חברת בנייה במרכז, יש לשים דגש על העובדה שכל חברה שכזאת תציע שירותים שונים במקצת מאלו של האחרת. כחלק מכך, בשלבים הראשונים חשוב להבין את מלוא הדרישות מהשירותים של אותה החברה. כאשר לאחר אותה ההבנה ניתן לבחור בחברה אשר מציעה באופן פרטני את השירותים הרלוונטיים. כמובן שהדרישות מאותה חברת בנייה לא יסתיימו רק בסוג השירותים ולכן, יש לשים דגש גם על פרמטרים נוספים מהם תוכלו להתרשם ראשית מהאתר שלנו ממגוון פרוייקטים ותמצית מידע המקצועי של החברה אשר מונגש במאמרים השונים.

  חברות בנייה במרכז – כל חברה והשירותים שלה

  היתרונות שלנו

  אחריות לכל החיים

  מחירים הוגנים ללקוח

  איכות גבוהה

  מתכננים לבנות משרד או לבנות עסק?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם   שיווק אינטרנטי לעסקים שיווק אינטרנטי לעסקים
   דילוג לתוכן