מתכננים לבנות משרד או לבנות עסק?

  בניית משרדים ועבודות גמר

  שירות בנייה – תכנון וביצוע מקיף 360 לעבודות גמר במשרדים.

  ביצוע עבודות גמרים במגדלי משרדים דורש בירוקרטיה ותהליכים שלא תמיד ללקוחות יש את הידע והזמן לעשות זאת, אנו מעבר לעבודות הגמר מספקים שירות מלא של תכנון אדריכלי, תכנון ואישור של יועצים – בטיחות, חשמל, מיזוג אוויר, כיבוי אש,  טפסי איכלוס וכו' על מנת שלקוחותינו יוכלו להיכנס תוך זמן לקצר למשרד שלהם.

  הידע והניסיון והקשרים שצברנו עם השנים זה כח מכריע על מנת לחסוך ללקוחותינו הוצאות מיותרות וזמן.

  אנו מכירים את כל הפרוצדורות ואת התהליכים על מנת לקדם את עבודות הגמר בזמן הקצר ביותר ובאיכות הגבוהה ביותר.

   

  עבודות גמר שיפוץ משרדים עבודות גמר שיפוץ משרדים עבודות גמר שיפוץ משרדים עבודות גמר שיפוץ משרדים עבודות גמר שיפוץ משרדים עבודות גמר שיפוץ משרדים עבודות גמר שיפוץ משרדים עבודות גמר שיפוץ משרדים עבודות גמר שיפוץ משרדים עבודות גמר שיפוץ משרדים עבודות גמר ושיפוץ משרדים עבודות גמר ושיפוץ משרדיםעבודות גמר ושיפוץ משרדים

  רגע לפני שתצאו לדרך ותבחרו קבלן שיפוצים או חברות בנייה במרכז שיבצעו שיפוץ משרדים

  עליכם לדעת לפני מה החזון של המשרד שלכם?

  מה הצרכים שלכם? כמה עובדים? איך תרצו לחלק את אזור המשרד וכן הלאה.

  עליכם לקחת את החזון הזה ולפנות לאדריכל בכיר ומקצועי שיתרגם לכם את החזון  לתוכנית עבודה פרקטית. אותה תוכנית אדריכלית תגיע למבצע העבודה ולצוות המקצועי.

  בנוסף, אם אתם צריכים לבצע עבודה בתחום שיפוץ  משרדים מאחר שזה לא מקום פרטי אלה מקום ציבורי יש תנאי בטיחות וקריטריונים ברורים – מה שמעט גורם להתהליך להיות מורכב יותר ולגרום לכם לחפש עוד בעלי מקצוע או בשפה המקצועית – יועצים.

  איזה יועצים אתם שואלים את עצמכם, יועץ בטיחות, יועץ מיזוג אוויר, יועץ חשמל, יועץ כיבוי אש וכן הלאה כל יועץ יעביר לכם תוכנית אדריכלית ממוקדמת לגבי אותו תחום שהוא מתעסק.

  הלכה למעשה איך החשמל או מיזוג האוויר צריך להיות מבוצע במשרד שלכם בהתאם להנחיות הבטיחות וכללי המשחק בתחום המשרדים.

  לאחר שעשיתם את כל זה – ויש לכם תוכנית אדריכלית ואת כל תוכניות היועצים עליכם לגשת עם זה להנהלת הבניין על מנת לקבל אישור סופי שתוכלו להתחיל לעבוד במשרד שלכם.

  אה רגע, עוד פרט חשוב ועיקרי עליכם לסגור עם קבלן עבודות שיפוץ משרדים או חברות בנייה במרכז שיבצעו את העבודה.

  בקיצור, זה עסק מורכב ומייגע שכולל בתוכו צוות גדול.

  שאלת השאלות חדש או יד שנייה? האמת ששאלה זו מלווה אותנו בכמעט כל תחום כלכלי בחיים.

  לכל שאלה יש תשובה.

  לגבי ענף המשרדים קודם כל צריך לצין שמרבית המשרדים במגדלים חדשים מגיעים במצב מעטפת ועל הלקוח לבצע שיפוץ משרדים כך או כך. מעטים מגדלי משרדים החדשים שמצעים את השטח משופץ ומוגמר ואז מוצאים את זה למכירה לכל שמי שמעוניין.

  יוצא מזה שאין כל כך אפשרות לפסוח באלגנטיות של שיפוץ המשרד.

  אבל לצורך ההשוואה משווים משרד זהה בגודלו ובאותו אזור אחד חדש ואחד שצריך לעבור שיפוץ.

  נשווה את העלות תחילה – משרד חדש מהניילון יעלה בוודאי יותר יקר ממשרד יד שנייה.

  אבל לצד זה הלקוח מקבל אותו ויזואלית וחיצוניות במצב מעולה וגם תשתיות חדשות ובדוקות.

  אבל אם הלקוח יירצה לשפץ את הישן ולהביא אותו בדיוק לנקודה שהמשרד נהיה כמו חדש.

  הרי שיפוץ אומנם זו מילה שנשמעת פחות מלהיבה ממשו חדש, אבל צריך לזכור ששיפוץ אומר ברובו החלפה לחדש לדוגמא – אם הלקוח ירצה להחליף קרמיקה היא תהיה חדשה אם הלקוח ירצה להחליף מטבח, המטבח יהפוך לחדש ממש כמו במשרד שנמצא ליד שעכשיו אפשר לקנות או מהקבלן.

  במצבים כאלה, אנו ממליצים לשפץ. גם כי לרוב העלות של שיפוץ משרד מאשר קניית משרד חדש תהיה זולה משמעותית ובנוסף יש לך את האפשרות לעצב ולסדר את המשרד בשיפוץ משרדים בדיוק ע"פ הצרכים שלך מה שלא קורה ברגע שקונים חדש – איך אומרים זו הכלה תסתדר.

  בר בנייה חברה לבנייה בע"מ בעלת ניסיון רב בשיפוץ משרדים ועבודות גמר – זו ההתמחות שלנו בשנים האחרונות מאז שענף המשרדים תפס תאוצה חזקה מאוד, אנו לפני שנים קראנו את המפה והתמקצענו בענף מאוד, דבר שממקם את החברה במקום גבוהה בענף.

  אצלנו אין חתול בשק – מעבר לזה שהחברה היא קבלן רשום, תוכלו להגיע בעצמכם ולהתרשם ממאות פרויקטים שלנו ברחבי הארץ וגם לקבל טלפונים של לקוחות עבר שלנו שימליצו ויספרו עלינו ועל איך התבצעה העבודה.

  ישנם שני סוגי תנאי וסביבת שיפוץ משרדים ועבודות גמר למשרדים שאפשר לבצע 

  הראשונה היא האידאלית עבור הקבלן ועבור הלקוח המשרד נמצא במצב מעטפת כלומר הקבלן או חברת הבנייה שבנתה את המגדל בנו את המגדל אבל השאירו את היחידות "ריקות"

  מה הכוונה ריקות ממש כמו שזה נשמע ללא ריצוף, קירות, מיזוג, מטבח, שירותים, חשמל רק שטח עם רצפת בטון וחיבור לתשתיות ומערכות הבניין חשמל, ספרינקלרים וכיוצא בזה.

  במצב כזה, עבור קבלן שיפוץ המשרדים להיכנס לעבוד בתנאים כאלה הם אידאליים ואופטימליים ביותר מכמה סיבות – אחת אין עובדים וציוד במשרד כך שאין צורך לעבוד בצורה כירוגיות אז הקבלן מתאים את עצמו לפי שלבי הבנייה אין צורך לשבור קירות וריצוף להתחיל לחפש כבלים ומערכות בכדי להתחבר אליהם – השטח פתוח לעבודה ובמצב כזה יש אפס נזקים והעבודה פשוט רצה בקצב מהיר והקבלן מנצח על התזמורת עם אפס תקלות שלא קשורות אליו – מה שכן יכול להיווצר במצב של כניסה לעבודה במשרד בנוי כבר בוא הוא צריך להשתלב לתוך מערכות קיימות או לנתק אותם לסירוגין, לבצע שבירות פינוי והריסה. 

  מצב שני שהוא פחות אידאלי אבל קבלן רשום מנוסה וחברת בנייה רצינית תדע להתמודד עם כל שטח אליה היא תכנס הוא משרד בנוי שצריך לבצע בו שיפוץ שם להבדיל מהמצב הראשון שתיארנו השטח אינו פתוח, המשרד בנוי ברוב המקרים ולרוב אם זו עבודה גדולה אז זה גם משרד שבנוי יחסית הרבה שנים מבחינה מקצועית זה אומר שהתשתיות נשחקו עם הזמן התוואי שטח נהיה פחות נגיש ואז יש צורך לבצע עבודה כירורגית ומדויקת על מנת לשמור על הקיים ולחדש לפי תוכנית העבודה שנקבעה לפרויקט בדרך כלל משרדים שרוצים לבצע חידוש רציני זו תיהיה עבודה גדולה ומקיפה. 

  ויש מצב שלישי שהוא הכי פחות אידאלי זה משרד בנוי ושבחלקו עדיין עובדים ממשיכים לעבוד בו זה יכול להיות כי העבודה  היא לא גדולה וממוקדת אז ניתן לעבוד באזורים מסוימים ובהתאם להתפתחות העבודה להזיז את העובדים מחלל לחלל במשרד.

  שיפוץ של משרד כזה ייצור לתקופה קצרה אי נוחות בקרב העובדים רעש, ולכלוך אבל לעיתים לבעל המשרד אין אופציה אחרת והוא חייב שהמשרד שלו ימשיך לתפקד ולעבוד והאופציה לסגור את המשרד להוציא את כולם לחופש היא לא ריאלית ומצד שני הוא חייב לבצע את השיפוץ או כי קוסמטית המשרד נמצא במצב לא טוב בייחוד אם זה משרד שמקבל קבל זה הפנים של העסק ובמקרה הדחוף יותר אם זה שמערכות כמו חשמל, כיבוי אש, מיזוג אוויר, מערכות תקשורת וכדומה לא מתפקדות כמו שצריך או במקרה הגרוע הפסיקו לעבוד מסיבה כלשהי אז במצב כזה זה ממש בלי נמנע מלבצע שיפוץ במשרדים. 

  במצבים שצריך לבצע שיפוץ משרדים והעסק עדיין ממשיך לתפקיד והעובדים ממשיכים לעבוד ממנו ישנו אלמנט חשוב מאוד שעל הקבלן או חברת הבנייה לעמוד בו – וזה הזמנים כל זליגה מלוח הזמנים יכול להסב נזק רק ללקוח ולחזק את תחושת חוסר הנוחות בקרב העובדים.

  לכן לפני שאתם מבצעים צעד רציני כמו לקחת שירותים של קבלן או חברת בנייה עליכם לבדוק על טיב החברה 

  שיפוץ משרדים – מה כדי לבדוק לפני שבוחרים קבלן?

  קודם כל, אם הוא קבלן רשום – מוכר ומאושר מטעם הגופים הרלוונטיים והממונים במדינה בלי זה חבל לכם על הזמן אל תנסו לחסוך בזה, יש משפט עתיק וחכם שאומר "הזול הוא היקר"

  אם לא מספיק לכם עצם זה שהוא מציג את עצמו בתור קבלן רשום, תבקשו את מספר הקבלן שלו ותוכלו לבדוק אחרי זה מול הגוף הרלוונטי. 

  אחרי שווידאתם שאכן הוא קבלן רשום,

  תבדקו כמה שנות ניסיון יש לו – לקחת קבלן של 20 שנות ניסיון  או לקחת קבלן עם ניסיון של כמה שנים או אופרה אחרת לגמרי קבלן עם ניסיון זה קבלן שמכיר את העבודה על בוריה, יודע איך המטריה עובדת אם יש אירועים בלתי צפויים הוא ידע להתמודד ולפתור אותם או יתר מכך יידע איך למנוע אותם.

  דבר שלישי תבקשו ממנו ללכת ביחד לראות פרויקטים דומים שאותו קבלן ביצע כך תוכלו להתרשם מטיב העבודה והאיכות.

  אל תתביישו לבקש ממנו המלצות או טלפונים של לקוחות שתוכלו לקבל עוד פרספקטיבה על אותו קבלן שאתם מבררים עליו.

  זה מאוד חשוב שתשמעו מצד שאין לו אינטרס כלכלי לשפוך לכם אור על אודות אותו קבלן.

  אחרי שביצעתם את כל הבדיקות והגעתם למסקנה שהוא קבלן ראוי ומקצועי שיכול להתמודד עם הפרויקט שלכם בהצלחה יתירה, כל מה שנותר זה לחתום על הסכם העבודה בו מפורט כל תנאי העבודה, מרכיבה התחייבות של הקבלן, תנאי תשלום, זמן האחריות שלו, סעיפים שמגבים אתכם במידה וקורה משהו מבחינה חוקית.

  למרות שאם תבצעו את כל הבדיקות שנתנו לכם, הסיכוי שיקרה משהו בלתי צפוי ולא נעים בפרויקט שלכם נמוך מאוד.

  היתרונות שלנו

  אחריות לכל החיים

  מחירים הוגנים ללקוח

  איכות גבוהה

  מתכננים לבנות משרד או לבנות עסק?

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם   פרויקטים נוספים

   שיווק אינטרנטי לעסקים שיווק אינטרנטי לעסקים
   דילוג לתוכן